Profesjonalna strona internetowa w 5 dni

Proces zakupu

Stworzenie własnej strony internetowej jeszcze nigdy nie było tak proste! Wybierz interesujący Cię pakiet, dokonaj płatności, prześlij potrzebne materiały i… gotowe. W 5 dni przygotujemy Twoją nową stronę internetową.

Pilnie potrzebujesz nowej strony internetowej? A może po prostu nie lubisz czekać na to co najlepsze? W Simply Brand stronę internetową przygotujemy dla Ciebie w zaledwie 5 dni roboczych od czasu przekazania nam niezbędnych materiałów!

Cechy stron

Wszystkie wykonywane przez nas strony są tworzone w technologi RWD (Responsive Web Design). Oznacza to, że dopasowują się one do wymiarów urządzenia, z którego korzysta użytkownik. Dzięki temu Twoja strona internetowa będzie równie dobrze wyglądała na laptopie, telewizorze czy smartfonie.

Nasze strony zaprojektowane zostały w przyjaznej formie, tak by z ich obsługą mogły poradzić sobie nawet osoby bez specjalistycznej wiedzy. Intuicyjna edycja (CMS) pozwala na zmianę zdjęć, tekstów czy elementów wyglądu w każdym momencie.

Oferta Simply Brand to propozycja kompletna. Wraz ze stroną otrzymujesz hosting (miejsce na serwerze, na którym będzie utrzymana strona) oraz indywidualną domenę (adres www). W pierwszym roku usługi te są darmowe. W każdym kolejnym, łączny koszt ich przedłużenia to 299 zł rocznie.

Płatności

Po dokonaniu zamówienia, na Twój adres email, wysłana zostanie faktura proforma. Po jej opłaceniu rozpoczniemy pracę nad stroną. 

Docelowo uruchomione zostaną szybkie płatności tpay.

Kontakt

Do szybkiego kontaktu ze specjalistami Simple Brand polecamy nasz formularz kontaktowy

Masz pytania?

+48 512 479 834

w godzinach 8:00 – 16:00

Addres Sky Tower ul. Gwiaździsta 66 piętro 22 lokal B.09 54-413 Wrocław

Email hello@simplebrand360.com