Specyfikacja SimpleBrand360

Strony internetowe WordPress

Wyposażymy Twoją stronę internetową w szereg niezbędnych i praktycznych rozwiązań.

Możesz swoją stronę internetową dowolnie edytować, zmieniać ułożenie elementów, dodawać nowe podstrony – podsumowując możesz robić z nią co tylko zechcesz. Wszystkie wtyczki zawierają niezbędne licencje, a zdjęcia, które będą wykorzystane zakupione są z profesjonalnych banków zdjęćKażdy element na stronie internetowej jest przemyślany przez naszych konstruktorów i specjalistów od UX (użyteczności).

Strona jest też odpowiednio zoptymalizowana pod wyszukiwarkę Google (ustawione tytuły, opisy, nagłówki, treści i zdjęcia), dzięki temu pozycjonowanie w Google będzie jeszcze łatwiejsze. Zamów już teraz!

Poniżej dowiesz się jakie elementy będzie zawierała twoja strona internetowa.

Tanie strony internetowe

Domena internetowa

Doradzimy Ci i pomożemy w zakupie domeny internetowej. Pokażemy jak nazwa może mieć wpływ na pozycjonowanie strony internetowej w Google, jakich nazw unikać i jaką "końcówkę" wybrać najlepiej.

Hosting

Kompleksowe wsparcie masz w jednym miejscu. Otrzymujesz od nas serwer, domenę internetową, certyfikat SSL i konta mailowe. To wszystko w jednej korzystnej cenie.

Profesjonalny email

Utworzymy dla Twojej firmy profesjonalne adresy mailowe, tak aby nikt nie mógł podszyć się pod Ciebie. Adres email będzie związany z nazwą domeny, którą zakupić. Utworzymy dla ciebie niegraniczoną liczbę adresów.

Opracowanie treści

Nasi copywriterszy pomogą Ci opracować treść na stronie. Nie musisz się już martwić co napisać, wystarczy, że prześlesz nam wstępnie kilka słów o firmie a my zajmiemy się resztą.

Kompresja materiałów

Materiały, które nam prześlesz dostosujemy do strony internetowej, skompresujemy je i zamienimy na format internetowy.

Edytor edycji (CMS)

System CMS oparty o silnik WordPress z naszymi autorskimi rozwiązaniami, wzbogacony o Elementor Pro. Dzięki temu edycja strony jest banalnie prosta.

Dostosowana do urządzeń mobilnych (RWD)

Strona internetowa będzie w pełni dostosowana do urządzeń mobilnych na których jest przegląda. Dodatkowy zawartości których nie chce pokazywać mobilnie zostaną tylko dla użytkowników desktopowych.

Mapa Google

Zintegrujemy mapę google aby pokazywała siedzibę Twojej firmy. Od razu aktywujemy moduł szybkiej nawigacji aby po wyszukaniu w urządzeniu mobilnych przełączyła się do nawigacji.

Aktywne łącza

Strona internetowa zostanie tak zbudowana, aby każdy nr. telefonu, który na niej będzie, po kliknięciu od razu aktywuje połączenie w telefonie.

Support

Przez pierwsze 6 miesięcy zapewniamy bezpłatny support dla Twojej strony internetowej.

Statystyki odwiedzin

Zintegrujemy twoją stronę internetową z Google Analytics tak, abyś na bieżąco obserwował aktualne statystyki odwiedzin strony.

Monitoring

Monitorujemy Twoją stronę non-stop. Sprawdzamy kiedy jest dostępna a kiedy ma problemy techniczne. W przypadku wystąpienia problemów, są one od razu naprawiane i zgłaszany raport do Ciebie.

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy na stronie internetowej będzie przekierowywał od razu wiadomości na Twój adres e-mail. To wygodne narzędzie do komunikowania się klientów z Twoją firmą.

Profesjonalne zdjęcia

Jeśli nie dysponujesz swoimi zdjęciami lub uważasz, że lepiej będzie wykorzystać zdjęcia z profesjonalnych baz - nie ma problemu. W projekcie możemy wykorzystać miliony zdjęć z profesjonalnych zdjęć.

Polączenie z Social Media

Swoją stronę internetową możesz łatwo połączyć z Social Media. Publikując wpis na blogu możesz łatwo przenieść go do swojego Facebook.

Bezpieczna strona (SSL)

Strona będzie bezpiecznie szyfrowana za pomocą połączenia SSL. Odwiedzający stronę będą mieć pewność, że nic złego im nie grozi na Twojej stronie internetowej.

SEO

Strona, którą otrzymasz jest zoptymalizowana wg. wytycznych Google. Każda podstrona zawiera unikalny tytuł, opis, nagłówek i treść bogatą w słowa kluczowe.

Optymalizacja

Stra będzie już przygotowana pod pozycjonowanie (SEO) w Google. Utworzymy tytuły, opisy, nagłówki, treści i zdjęcia, dzięki temu pozycjonowanie w Google będzie jeszcze łatwiejsze.

UX

Naci specjaliści opracowali szkielet strony w taki sposób aby była przyjazna i dostępna dla wszystkich a kod strony był czytelny i zminimalizowany. Każdy element na stronie ma swoje miejsce i przeznaczenie, odnośniki zawsze są odpowiednio zaznaczone i widoczne.

Kopie bezpieczeństwa

Regularne kopie bezpieczeństwa - wykonywane codziennie - sprawiają, że możesz spać spokojnie, jesteśmy w stanie odzyskać każdy plik.

Bezpłatny suppport
przez 6 miesięcy

Bez obaw, jeśli czegoś nie będziesz potrafił zrobić sam – skontakuj się znami, pomożemy 🙂
Przez pierwsze 6 miesięcy oferujemy Ci zupełnie za darmo naszą pomocą w obsłudze strony internetowej.

5/5 - (21 votes)

Masz pytania?

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku minut!